Aquarion

Dzień w dzień pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę!

W sytuacji zakupu urządzenia w sprzedaży wysyłkowej firma realizuje wysyłke kurierem tylko po uiszczeniu przedpłaty, zgodnie z wymogami spółki kurierskiej DHL.

AQUARION to specjalne urządzenie do odnawiania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź także alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnorakich celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która pełni główną rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego także woda jest nie tylko ważną substancją, ale również istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni także szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe preparaty przemiany materii, pełni bardzo istotną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najbardziej istotne narządy oraz normalizuje w komórkach poziom elektronów i protonów.
Urządzenie AQUARION Calivita wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy.
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe , a ponadto lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu ma możliwość być przyczyną bardzo istotnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową harmonię kwasowo-zasadową.

Filtr do wody Aquarion – zalety:
– Gruntownie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia , a ponadto drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób przy tym jonizuje wodę.

Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnorakich zakresach poziomu pH.

* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera kilka hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta efektywnie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu poprzez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa także pozytywnie na nasz organizm i wzmacnia go do działania.

* Kwaśna woda jonizowana ma możliwość być stosowana tylko zewnętrznie!, przykładowo. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a również do prac domowych (dezynfekujące czynność bez chemikaliów).

– Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).

– Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega wyedytowaniu, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster skomplikowany z 12-18 molekuł. W trakcie procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.

– Urządzenie tworzy wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a wyjątkowo dla osób czynnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.

Efekty stosowania wody alkalicznej:
– zmniejsza zakwaszenie;
– wspomaga działanie nerek;
– aktywuje i równoważy pełnowartościowy system ochronny organizmu;
– wspomaga funkcje trawienne;
– niweluje cellulit;
– właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
– dodaje energii;
– obniża zmęczenie;

Kwaśna woda jonizowana
jest dobra dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd. Kwaśna woda jonizowana nie daje się do spożycia!

Rezultaty stosowania wody kwaśnej:
– oczyszcza i pielęgnuje skórę;
– czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych;

Urządzenie Aquarion:
– posiada nowoczesny, estetyczny wygląd, z łatwością można go także zamontować na ścianie;
– jest proste w użyciu, obsłudze;
– ma łatwo wymienialny filtr, którego etap zużycia można na bieżąco śledzić;
– jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
– w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

Dodaj komentarz